قوانین و شرایط گروه معاملات سکه آرون

گروه معاملاتی سکه نقدی آرون با تسویه هفتگی سکه برای فعالیت شما همکاران میباشد

1- حداقل وجه تضمین برای ثبت نام ۵۵۰,۰۰۰ هزار تومان است.

2- حداقل حجم و لفظ ۵ سکه میباشد و حداکثر ۵.۰۰۰ سکه.

3- وجه تضمین جهت آربیتراژ کاران و کمیسیون متفاوت هست.

4- معاملات با وجه تضمین ۵۰۰ هزار تومان جهت ۵ عدد سکه قابل انجام میباشد. هر سکه ۱۰۰.۰۰۰ تومان.

5- تسویه هر هفته روز شنبه راس ساعت 14:30 میباشد.

6- برای عضویت ابتدا باید وجه تضمین واریز گردد و سپس نصب ربات و ورود به اتاق اصلی معامله گران.

7- سیستم معاملاتی گروه کاملاً هوشمند و رباتیک میباشد.

8- شما معاملات خود را با معامله گران دیگر که در اتاق حاضر میباشند انجام میدهید.

9- اجاره و بلوکه داریم.

10- قانون پری و مارجین‌ نداریم.

کمیسیون هر سکه 1۰۰۰ تومان (هر سر 500تومان) برای معاملات سکه میباشد.

کمیسیون دارای جدول تخفیف می باشد

امکان تغییر حجم و وجه تضمین (لوریج) به دوبرابر (وجه تضمین هر سکه ۵۰ هزارتومان)

دارای سیستم سفارش اتوماتیک یا اردر با ۴ عدد (عدد ورود، عدد خروج، حد سود و حد ضرر)

معاملات صورت گرفته در گروه قطعی میباشد، منظور این هست اگر شما خرید و فروش یک معامله را کامل بفرمایید، تفاضل بدست آمده از خرید و فروش شما سود یا ضرر قطعی شما میباشد و نیازی به عدد تسویه ندارید.

1کمیسیون فاکتور باز

کمیسیون فاکتور باز :

بابت امروزی و فردایی کردن معاملات باز بعد از پایان ساعت معاملات فاکتورهایی ک باز مانده اند مبلغی به عنوان کارمزد از حساب معامله گر کسر می شود. عدد این کارمزد متغییر هست و با توجه به نوسانات بازار افزایش و کاهش می یابد. عدد کارمزد فاکتورهای باز در گروه معاملات اعلام می شود.

تعهد پرداخت سود معامله گران بعهده گروه میباشد که هفته ای یکبار پرداخت‌ میگردد و یا از وجه تضمین شما کسر میشود.

سود و زیان شما در هر معامله ای که قطعی شود به صورت خودکار و سیستماتیک به وجه تضمین شما اضافه و یا کسر میگردد.

تسویه در خصوص معاملاتی که یک طرف آن هنوز باز هست کارآمد میباشد. ( بطور مثال خرید کردید و هنوز فروش نزدید و یا برعکس )

شما میتوانید با پوزیشن خرید یا فروش وارد معاملات شوید.

توجه :

در صورت تمایل کشاندن معامله به یک روز دیگر میتوانید در ساعت تسویه و پس از تسویه کامل معامله قبل، خرید یا فروش جدید خود را مجدد با عدد تسویه بزنید. همانند کشاندن معامله به یک روز دیگر میباشددرآمد گروه معاملاتی سکه آرون از کمیسیون معاملات معامله گران در هر سکه میباشد و مجموعه دخالتی در سود و یا ضرر معامله گران ندارد.

دارای سامانه پیامکی هوشمند

توجه :

برای قیمت سکه بصورت لحظه ای یک مرجع به شما معرفی میگردد و همه دوستان نسبت به قیمت آن مرجع لفظ خ

برای لفظی که معامله گران میتوانند بدهند یک تلورانس در نظر گرفته شده هست.

افرادی که ضرر کرده اند در صورت عدم واریز ضررشان از وجه تضمینشان‌ کسر میگردد.

معاملات در ساعت رسمی بازار یعنی ساعت ۱۱ صبح الی ۱۸ عصر انجام میشود، اما در صورتیکه معامله گران دیگر حاضر به معامله با شما باشند، معاملات تا ساعت ۲۳:۳۰ میباشد

هر لفظ فقط یک دقیقه اعتبار دارد و در صورتیکه توسط طرف مقابل گرفته نشود باطل میشود که البته تمامی این موارد در سیستم اتاق معاملاتی سکه هوشمند میباشد.

جهت‌ کار و لفظ دادن در ربات و گروه معاملاتی راهنمایی به شما داده خواهد شد.

2پرداخت ها

پرداخت ها:

چنانچه شما در معاملاتتون سود کنید و یا درخواست وجه داشته باشید جمعه درخواست و شنبه پرداخت میشود و چناچه ضرر کنید از وجه تضمینتان کم می شود.

اگر بالای ۵۰میلیون وجه تضمین داشته باشید میتونید دوبار در هفته درخواست وجه دهید.

سکه اگر بالای 50 میلیون تومان وجه تضمین داشته باشید هیچ هزینه کمیسیون اضافه ای بابت فاکتورهای باز پرداخت نمیکنیدو همان عدد کمیسیون اصلی رو فقط پرداخت میکنید.

امکان تحویل و یا دریافت سکه فیزیکی نقدی در کل کشور میباشد.

با این سبک جدید از معاملات سکه تسویه هفتگی شما به راحتی میتوانید بدور از هزینه بلوکه و اجاره و زحمت مال کشی در معامله خود بمانید.

کمیسیون در این سبک معاملات برای شما در اصل نصف کمیسیون هست زیرا دیگر هر روز معامله شما بسته نمیشود و مجبور به خرید فروشه مجدد نمیشوید که مجدد کمیسیون پرداخت کنید.

3شرایط اصلی بلوکه و اجاره

1.فاکتورها مربوط به پنج شنبه و قبل از آن باشد. معاملات جمعه و شنبه قابل قبول نیست.

2.حداقل حجم برای سکه ۱۰۰ عدد(مضربی از ۱۰۰) و آبشده ۱۰ واحد(مضربی از ۱۰) هست. کمتر از این تعداد قبول نیست.

3.ابتدا همه معامله گران تسویه میشوند و بعد میتوانند بلوکه اجاره کنند.

توجه۱ :

  • بلوکه به نفع فروشنده می باشد.
  • اجاره به نفع خریدار می باشد.

توجه2 :

قبل از تسویه بازار اگر بازار بلوکه باشد یا اجاره در اتاق اعلام میشود. شما میتوانید معاملات خود را چه بازار بلوکه باشد یا اجاره به هفته بعد انتقال دهید. توجه داشته باشید که معاملات شما در کل تسویه میخورد هیچ فرقی ندارد. ولی چنانچه درخواست بلوکه یا اجاره دهید همان حجم را بعد از تسویه با تفاوت عدد بلوکه یا اجاره میخرید یا میفروشید بسته ب نوع معامله که کدام سمت هستید.

4ساعت فعالیت اتاق

ساعت باز شدن اتاق های معاملاتی آرون همه روزه ۱۰ صبح میباشد. شروع ساعت رسمی معاملات ۱۱ صبح و پایان آن ۱۸عصر می باشد. فعالیت اتاق آبشده تا ساعت ۲۳:۳۰ می باشد.

5تسویه

اتاق سکه‌ هفتگی

کلیه معاملات هر هفته روز شنبه با عدد اعلامی تسویه بازار بسته میشود. گروه آرون هیچ دخالتی در مشخص کردن عدد تسویه ندارد.

تسویه سکه راس ساعت ۱۴:۳۰

توجه :

دوستان توجه کنید روز شنبه با باز شدن اتاق ها از ساعت ۱۰ صبح تا زمان تسویه تمامی نرخ ها امروزی میباشد و کلیه معاملات با تسویه بسته میشوند. پس از تسویه کلیه معاملات تا شنبه هفته بعد با نرخ فردایی معامله میشود.

مهم:

تسویه سکه راس ساعت ۱۴:۳۰ می باشد؛ در این تایم شما هیچ معامله یا لفظی نباید در گروه ارسال کنید تا تسویه در سیستم زده شود. بعد از اعلام عدد تسویه کلیه معاملات با نرخ فردایی انجام میشود و شما طبق روال به معاملات خود ادامه میدهید.

تسویه در خصوص معاملاتی که یک طرف آن هنوز باز هست کارآمد میباشد. ( بطور مثال خرید کردید و هنوز فروش نزدید و یا برعکس)

اگر شما خرید و فروش یک معامله را کامل بفرمایید، تفاضل بدست آمده از خرید و فروش شما سود یا ضرر قطعی شما میباشد و نیازی به عدد تسویه ندارید.

در صورت تمایل به کشاندن معامله به هفته دیگر میتوانید در ساعت تسویه و پس از تسویه کامل معامله قبل، خرید یا فروش جدید خود را مجدد با عدد تسویه بزنید. همانند کشاندن معامله به یک هفته دیگر میباشد.

6فاکتور باز

دوستانی که معاملات باز دارند. به ازای هر عدد سکه روزانه ( بعد از کلوز اتاق ) مبلغ ۱۰۰ تومان بعنوان کمیسیون فاکتور باز از وجه تضمینشان کسر خواهد گردید.

تبصره:

دوستانی که وجه تضمینشان بالای ۵۰ میلیون تومان باشد از این قاعده مستثنی هستند.

لازم به ذکر است که این قانون از ابتدای تشکیل اتاق های هفتگی مجموعه آرون اجرا و از معامله گران دریافت شده است.

اتاق سکه آرون

سکه طلا یکی از کالاهای گران­قیمت و باارزشی است که از فلز طلا ساخته می­شود. سکه مصارف مختلفی دارد؛ عده­ای به شکل مرسوم از سکه طلا به عنوان یک هدیه استفاده می­کنند، عده­ای جهت پس­انداز و به عنوان سرمایه بادوام و ماندگار، و عده­ای نیز آن را در معاملات و به صورت سرمایه­گذاری روانه بازار می­کنند.

سکه طلا به دلیل سهل الوصول بودن و عدم نیاز به انتخاب طرح یا بررسی قیمت­های مختلف مانند طلای زینتی، یکی از انتخاب­های معامله گران بازار طلا بوده است. از زمان شکل­گیری معاملات آنلاین طلا، سکه جایگاه خود را به سرعت در این فضا تثبیت کرد. بازار سکه، بازاری پررونق و جذاب برای علاقه­مندان به طلا است. کمتر کسی است که نام سکه طرح قدیم و طرح جدید را نشنیده باشد. طرح قدیم یا همان سکه بهار آزادی با طرحی از نام مبارک حضرت علی(ع) و تصویر بارگاه مطهر امام رضا (ع) مزین شده است. از سال 1370 به بعد، ضرب سکه­های طرح جدید آغاز شد. این سکه­های طلا که به نام سکه تمام بهار آزادی یا سکه امامی شناخته می­شوند، به لحاظ وزن و عیار تفاوتی با سکه­های قدیم ندارند، بلکه تفاوت در طرح و قیمت آنها است. سکه­های جدید با طرحی از بارگاه امام رضا (ع) و تصویر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ضرب شد. هر دو سکه با عیار ۹۰۰ در هزار و وزن ۸٫۱۳۵۹۸ گرم ضرب شده­اند. تفاوت قیمت آنها نیز حدود 30 هزار تومان است که سکه امامی یا تمام بهار آزادی گرانتر است. به لحاظ تقاضا نیز سکه طرح جدید متقاضیان بیشتری دارد.

نحوه معاملات سکه

همانند معاملات طلای آبشده یا دلار یا ارزهای دیگر، سکه طلا هم به دو صورت سنتی و جدید معامله می­شود. معاملات سنتی سکه همان خرید و فروش سکه در بسته­های مختلف و تعداد مختلف به صورت حضوری و فیزیکی است. اما سبک معاملات جدید و البته جذاب برای معامله­گران، سرمایه­گذاری آنلاین سکه است. مجموعه بزرگ آرون به عنوان پیشگام عرصه معاملات آنلاین طلا اتاق سکه خود را به صورت هفتگی در اختیار معامله­گران عزیز قرار داده است. این در حالی است که کماکان معاملات فیزیکی را نیز برای بازاریان عزیز ادامه می­دهد. در ادامه توضیحاتی پیرامون هر دو سبک خرید و فروش سکه در مجموعه آرون ارائه خواهد شد.

اتاق معاملاتی سکه آرون به عنوان اتاق معاملاتی تلگرام در حال فعالیت است که البته در آینده بسترهای گسترده­تری را در اختیار سرمایه­گذاران بازار طلا قرار خواهد داد به نحوی که نیاز بسیاری از سرمایه­گذاران بازار طلا را مرتفع خواهد کرد. اتاق معاملات سکه آرون مجهز به ربات­های هوشمند، تمامی مراحل ثبت­نام و معامله را برای اعضای محترم آسان نموده است. یکی از خدماتی که اتاق معاملات سکه درتلگرام باید به مشتریان خود ارائه دهد بهره­مندی مشتریان از تسهیلات ویژه است. اتاق سکه آرون این تسهیلات را در زمینه آموزش معاملات سکه، راهنمایی برای سرمایه­گذاری، تخفیف­های فوق­العاده به صورت دائمی و اضافه کردن آپشن­های به روز به همه کاربران خود هدیه داده است.

 

برای اطلاع از قوانین اتاق سکه آرون و امکانات آن به شرح آن پرداخته خواهد شد:

پیش از هر چیز سرمایه­گذاران عزیز باید آموزش معامله آنلاین سکه را فراگیرند. باید با اصطلاحات و سوالات رایج در این زمینه آشنا شوند.

یکی از مهمترین سوالات این است: معاملات فردایی سکه چیست؟ همانند معاملات فردایی آبشده، خرید و فروش فردایی سکه بر اساس قیمت فردایی یا مظنه فردایی صورت می­گیرد؛ به این معنی که معامله­گران بر اساس پیش­بینی که از قیمت بازار در روز بعد دارند با یکدیگر معامله می­کنند. در اتاق­های معاملاتی، این­گونه خرید و فروش بسیار رایج است.

اصطلاح دیگر کال مارجین سکه است. به طور کلی، کال مارجین به معنی حراج شدن مال است. هنگامی که معامله­گر وارد ضرر می­شود اگر ضرر وی به حدی برسد که 80 درصد بیعانه یا وجه تضمین او از بین برود، سیستم با اعلام قبلی عدد معامله وی را وارد اتاق میکند و با چند عدد بالاتر به فروش می­رساند تا موجودی حساب وی به صفر نرسد و از ضرر بیشتر معامله­گر جلوگیری شود. معامله­گران باید قبل از هر چیز همیشه حد ضرر خود را حفظ نمایند، در غیر این صورت سعی کنند با نزدیک شدن به قیمت حراج یا معامله خود را ببندند و یا با افزایش موجودی در حساب خود، عدد مارجین را بالاتر ببرند که از کال مارجین شدن جلوگیری شود.

مفهوم بعدی لوریج است. در واقع توانایی انجام معاملات بزرگ در بازار با استفاده از سرمایه اندک در حساب معامله­گر لوریج (Leverage) گفته می­شود. نحوه تغییر لوریج در اتاق سکه با وجه تضمین 50000 تومان برای هر سکه امکان­پذیر است.

حداقل وجه تضمین برای ثبت نام در اتاق سکه 550000 تومان است که ممکن است این مقدار نیز کاهش یابد. حداقل حجم و لفظی که میتوان در اتاق معاملاتی سکه ثبت کرد 5 سکه است. لازم به ذکر است که وجه تضمین جهت فعالیت آربیتراژکاران و کمیسون پرداختی آنها متفاوت است و مجموعه معاملاتی آرون شرایط بسیار خوبی را در اختیار سنگین کاران قرار داده است. تسویه اتاق سکه هر هفته روز شنبه در ساعت 14:30 دقیقه صورت می­گیرد. ربات تلگرام اتاق سکه و آبشده آرون به گونه­ای طراحی شده که رأس ساعت با اعلام عدد تسویه معاملات باز را می­بندد و همه معاملات باز در یک عدد بسته می­شوند. مجموعه آرون در اعلام عدد تسویه بسیار خوشنام است و همیشه سعی آن بر این بوده که دقیق­ترین نرخ اعلامی تسویه را در اتاق­های معاملاتی خود لحاظ نماید.

سود معاملات سکه برای مجموعه آرون از کمیسیون معاملات به دست می­آید. با توجه به اینکه هدف مجموعه آرون سهولت در انجام معاملات و ارائه خدمات بیشتر به مشتریان بوده است، مبلغ کمیسیون هر سکه بسیار اندک است، به گونه­ای که همه معامله­گران اذعان دارند تأثیر مبلغ کمیسیون بر معاملات آنها بسیار نامحسوس است.

مجموعه معاملاتی آرون امکان تحویل و یا دریافت سکه به صورت فیزیکی و نقدی را در کل کشور برای معامله­گران فراهم آورده است. بنابر این افرادی که به معاملات سنتی و نگهداری سکه علاقه­مند هستند می­توانند از این فرصت استفاده کنند و سکه خود را نقدی تحویل بگیرند و یا دریافت نمایند. شعب دریافت و تحویل سکه آرون در شهرهای بزرگ کشور فعال هستند که آدرس تمامی شعبات و نمایندگی­ها روزانه در تمام اتاق­های معاملات و گروه­های معاملاتی آرون اطلاع­رسانی می­شود.

از دیگر امکانات اتاق آنلاین تلگرامی سکه آرون، وجود سامانه هوشمند معاملاتی آراد است که در واقع دستیار معاملاتی معامله­گران عزیز است. معامله­گرانی که به دلیل مشغله کاری یا نداشتن فرصت کافی قادر به پیگیری لحظه­ای معاملات خود نیستند، با استفاده از این سامانه می­توانند معامله خود را در اتاق سکه آرون به این سامانه بسپارند و سفارش خرید و فروش خود را در آن ثبت نمایند. ربات آراد بدون نیاز به کنترل معامله­گر، معامله وی را در اتاق انجام می­دهد و سود فروش آنلاین سکه یا سود خرید آنلاین سکه را به حساب معامله­ گر واریز می­نماید.