"با دانش معامله گر می شوم"

بازار مالی به عنوان بازاری پویا همواره برای افراد جذابیت داشته است، زیرا اکثر افراد ترجیح می دهند سرمایه خود را به نحوی به چرخه سرمایه گذاری وارد نموده تا از سود حاصل از آن استفاده نمایند. در همین راستا، آکادمی آرون رسالت خود را با تدوین و اجرای برنامه ای منسجم، حرفه ای و منظم آغاز کرد و با گذشت زمان شاهد استقبال معامله گران از این اقدام بوده است. از آنجایی که آموزش، بنیادی ترین اصل یادگیری در تمام حوزه ها محسوب می شود، این تفکر در مجموعه شکل گرفت که برای افزایش دانش معامله گران بستری فراهم شود که ورود به بازارهای سرمایه و مالی بر مبنای علم و بهره گیری از اصول معامله گری و در نهایت حصول موفقیت صورت پذیرد.

اهداف مورد نظر آرون آکادمی در قالب بخش ها و برنامه های متنوع سازماندهی شده، به نحوی که آموزش تحلیل تکنیکال، نکات معامله گری، مدیریت سرمایه، روانشناسی بازار، دوره های هم اندیشی و تبادل نظر پیرامون بازار، آشنایی با ماهیت فیزیکی طلا، پخش خبرهای مهم اقتصادی از رادیو اقتصادی آرون آکادمی و غیره در آن گنجانده شده است.

فعالیت های آکادمی آرون

  • اجرای يك برنامه کاربردی در راستای افزایش سطح علمی و کیفی آکادمی جهت کمک به سرمایه گذاران
  • برگزاری دوره ها و وبینارهای آنلاین آموزشی و گفتگو محور
  • ارائه آموزش های مورد نیاز سرمایه گذاران از جمله تحلیل تکنیکال، مدیریت سرمایه، روانشناسی بازار و آشنایی با ماهیت بازار در قالب ویدیوهای آموزشی، ویس های آموزشی، تصاویر جذاب و متن های کاربردی به صورت رایگان
  • راهنمایی و مشاوره به علاقه مندان حوزه معاملات جهت موفقیت بیشتر توسط تیم متخصص
  • فراهم سازی بستری تعاملی به منظور گفتگو و انتقال دیدگاه ها در خصوص بازار برای همه افراد جامعه
  • ارائه اطلاعات و اخبار مورد نیاز برای آگاهی از تغییرات مارکت های جهانی