شرایط و قوانین آرون آوارد

سامانه جدید آرون آوارد بخش جدیدی از نرم افزار آراد می باشد.

آرون آوارد شامل دو بخش اصلی می باشد:

  • ثبت کد هدیه
  • هدایای من

ثبت کد هدیه :

در این قسمت شما کد های هدیه خود را ثبت میکنید که می تواند بصورت وجه نقدی یا تخفیف کمیسیون باشد

هدایای من :

چنانچه هدیه شما از نوع دعوت از دوستان و یا تخفیف کمیسیون باشد بعد از ثبت کد هدیه بروی این قسمت کلیک می کنید و گزینه ی فعال سازی را می زنید.

قوانین آرون آوارد در بخش دعوت از دوستان :

شما می توانید دوستان خود را به مجموعه معرفی کنید و از مجموعه آرون خودتان و دوستانتان هدیه دریافت کنید.

نحوه کار به این صورت است که شما از نرم افزار اصلی بروی قسمت اطلاعات فردی کلیک کنید و کد دعوت از دوستان را دریافت کنید و به عضو جدیدی که قصد ورود به مجموعه را دارد بدهید.

عضو جدید بایستی تا حداکثر ۷ ساعت از زمان ثبت نام کد دعوت را در قسمت ثبت کد هدیه وارد کند.

قوانین فعلی دعوت از دوستان :( قوانین بصورت دائم نیست و بعد از مدتی تغییر می یابد.)

۱- عضو جدید حداکثر ۷ ساعت بعد از ثبت نام بایستی کد دعوت از دوستان را در قسمت ثبت کد هدیه وارد کند. چنانچه از ۷ ساعت از زمان ثبت نام بگذرد فرد نمیتواند کد هدیه را وارد کند و باطل می شود.

۲- جهت دریافت هدیه معامله گر جدید در گروه آبشده گرمی بایستی ۵٠٠معامله کامل انجام دهند.در سایر گروه ها معامله گر جدید بایستی ۱۰۰ معامله کامل انجام دهد و حداقل ۷ روز از زمان ثبت نام در مجموعه آرون را سپری کرده باشد. (قوانین فعلی این طرح)

۳- بعد از گذشت ۷ روز و انجام ۵٠٠ عدد معامله کامل برای گروه ابشده گرمی و انجام ١٠٠عدد معامله کامل برای سایر گروه ها معامله گر جدید بروی گزینه ی هدایای من کلیک می کند و دکمه فعال سازی را می زند و هدیه دعوت به حساب پنل هر دو نفر ( معرف و دعوت شده) واریز می گردد.

۴- هدیه فرد دعوت شده مبلغ ۵۰۰ هزار تومان در تمام گروه ها ب غیر از گروه ابشده گرمی و گروه انس می باشد. هدیه فرد دعوت شده در گروه انس ۵۰ دلار می باشد.هدیه فرد دعوت شده در گروه آبشده گرمی ۵۰ هزار تومان می باشد.

۵- دعوت کننده هر گروه بایستی در نرم افزار اصلی همان گروه قبلا ثبت نام کرده باشد. مثلا شخصی که در گروه آبشده یک حضور دارد فقط می‌تواند معامله‌گر جدید به گروه آبشده یک دعوت کند و نمی تواند به آبشده دو پلاس یا گروهی دیگر دعوت کند، مگر اینکه ابتدا در آن گروه‌ها ثبت نام کند و سپس اقدام به دریافت کد دعوت از نرم‌افزار همان گروه نماید.

۶- این طرح فقط جهت افرادی هستند که مجموعه آرون را نمی شناسند و تا حالا در مجموعه آرون حضور نداشتند. سیستم بصورت هوشمند اعضا را بررسی میکند و چنانچه قبلا در مجموعه آرون بوده باشند شناسایی میکند.

۷- در صورتی که شما در مجموعه آرون نیستید می توانید با مراجعه به ایدی JoinAron@ نرم افزار اصلی را دریافت کرده و دوستان خود را به مجموعه دعوت کنید. به عبارتی دیگر می توانید عضو مجموعه آرون نباشید و از این طرح شگفت انگیز استفاده کنید و میلیونر شوید.

۸- قوانین استفاده از هر هدیه متفاوت هست مثلا قانون فعلی دعوت از دوستان شرط ۷ساعت فرصت ثبت نام.۵٠٠عدد معامله کامل برای آبشده گرمی و ۱۰۰ عدد معامله کامل برای سایر گروه ها و حداقل گذشت ۷روز از زمان ثبت را دارد و در آینده ممکن است تغییر کند. همچنین شما می توانید همزمان از چند هدیه مختلف در قسمت هدایای من بهره ببرید.

۹- طبق قوانین مجموعه آرون معامله گرانی که تخلف کرده و بصورت سوری فرد جدید معرفی کنند و از این هدیه استفاده کنند نه تنها هدیه شامل آنها نمی شوند بلکه به عنوان متخلف اعلام می شوند و برای همیشه از مجموعه اخراج خواهند شد.

آشنایی بیشتر با آرون آوارد

 
 
آشنایی با اپلیکیشن آرون