آرون جوین | عضویت در گروه های معاملاتی آبشده و سکه

عضویت در گروه معاملاتی آرون

جهت عضویت در مجموعه‌ی آرون، با توجه به اهمیت و دقت کار، برای ثبت نام تمهیداتی در نظر گرفته شده است که شامل چند گام می‌باشد. در هر مرحله ادمین مربوط با دقت و تمام و کمال راهنمایی های لازم را در طول انجام امور ثبت نام، جهت رضایت به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.
گام اول (آیدی @joinaron) : ابتدا به آیدی @joinaron در تلگرام مراجعه نموده و پس از دریافت شرایط، مارکت مورد نظر خود را اعلام نمایید. مدارکی که از شما خواسته می‌شود را تحویل ادمین داده و گام بعدی به شما معرفی خواهد شد.
گام دوم (آیدی @aronguide) : عدد 1 را به این آیدی ارسال نموده و منتظر پاسخ بمانید. پس از انجام امور سیستمی، ادمین آیدی مذکور درگام دوم به شما ربات های مربوط به گروه مدنظرتان را ارسال می‌نماید و شما را تا زمان ثبت ربات ها همراهی و راهنمایی خواهدنمود. پس از ثبت ربات ها و ارسال اطلاعات فردیتان به ادمین، لینک گروه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
ضمن تبریک، ثبت نام شما با موفقیت به اتمام رسیده و از این پس عضوی از خانواده‌ی بزرگ آرون شده اید.
در راستای اهمیتی که مجموعه برای اطلاعات و حریم خصوصی مشتریان گرامی قائل می‌باشد، اطلاعات شما در مجموعه کاملا محفوظ باقی مانده و با اسم مستعار نیز امکان انجام معامله برای افراد وجود دارد.