قوانین و شرایط گروه معاملات انس آرون

قوانین و شرایط گروه معاملات انس آرون (سررسید سالانه)

قوانین و شرایط

گروه معاملاتی انس سررسید سالانه برای فعالیت شما همکاران میباشد که از نوسانات بازار جهانی انس بهره ببرید.

حداقل ثبت سفارش در گروه ۱ واحد انس و بیشترین ثبت سفارش ۵۰ واحد انس می باشد.

جهت عضویت ابتدا باید واریز وجه تضمین صورت بگیرد و سپس نصب نرم افزار و ورود به گروه اصلی انس

تمامی معاملات براساس دلار است که برای سهولت معامله گران در معاملات وجه تضمین به ریال پرداخت می شود و توسط نرم افزار هوشمند صرافی گروه آرون به دلار تبدیل می شود و در موجودی شما درج می گردد. در زمان درخواست وجه هم معادل ریالی مقدار دلار درخواستی شما به حساب بانکی تان واریز می گردد.

وجه تضمین هر ۱ واحد انس ۳۰ دلار میباشد.

حداقل وجه تضمین برای ثبت نام ۳۰ دلار میباشد.

شما معاملات خود را با معامله گران دیگر که در‌ گروه حاضر میباشند انجام میدهید و با ثبت سفارش معاملات شما صورت میگیرد‌.

سیستم معاملاتی گروه کاملاً هوشمند میباشد.

معاملات صورت گرفته در گروه قطعی میباشد، منظور این هست اگر شما ثبت سفارش یک معامله را کامل بفرمایید، تفاضل بدست آمده از ثبت سفارش شما سود یا ضرر قطعی شما میباشد.

شما میتوانید با ثبت سفارش خرید یا فروش وارد معاملات شوید.

درآمد گروه معاملاتی انس آرون از کارمزد معاملات معامله گران میباشد و دخالتی در سود و یا ضرر معامله گران ندارد.

کارمزد ثبت سفارش طلا(انس) هر واحد ۱۰سنت(هر سر ۵ سنت) میباشد.

کارمزد جابجایی انس طلا از بازار هر واحد ۱دلار(هر سر ۵۰ سنت) میباشد.

 • کارمزد جابجایی طلا از بازار هزینه ی متفاوتی دارد.
 • معاملاتی که با سررسید بسته میشوند از این پس با عدد کارمزد جابجایی انس طلا از بازار محاسبه میگردد.

امکان تغییر حجم و وجه تضمینتان (اهرم) به دوبرابر (وجه تضمین هر انس از ۳۰ دلار به ۱۵ دلار قابل کاهش ) می باشد. این کاربسیار پرریسک است و عواقب سودو زیان استفاده از اهرم متوجه معامله گر میشود.

دارای سیستم سفارش اتوماتیک یا اردر(عدد ورود، عدد خروج، حد سود و حد ضرر)

دارای سامانه هوشمند پیامکی

تعهد پرداخت سود معامله گران بعهده مجموعه میباشد و مجموعه وظیفه دارد اصالت انس طلا را تعیین کند و انس طلا با اصالت را از فروشنده به خریدار تحویل دهد.

برای قیمت انس ازمراجع رسمی میتوانید استفاده کنید ونسبت به آن میتوانید ثبت سفارش خرید یا فروش خود را بدهید.

سود و زیان شما در هر معامله ای که قطعی شود به صورت خودکار و سیستماتیک به وجه تضمین شما اضافه و یا کسر میگردد

کارمزد نگه داری انس طلا : با توجه به اینکه ثبت سفارش انجام شده بصورت حواله با اندک وجه تضمين ممکن انجام می شود و اصل طلا فیزیکی معامله شده در شعبات مجموعه آرون نگهداری می شوند تا زمانی که معامله گران به شعبات مراجعه کنند و طلا خود را تحویل بدهند یا بگیرند بابت جابجایی، نگهداشت و تامین امنیت آن طلا کارمزد در جهت نگهداری از معامله گران اخذ می گردد. مبلغ این کارمزد متغییر هست و با توجه به نوسانات بازار افزایش و کاهش می یابد. هزینه نگهداری طلا توسط مجموعه ثابت نمی باشد و وابسته به شرایط بازار ممکن است تغییر کند. در صورت تغییر، هزینه جایگزین به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. این کارمزد هر شب ساعت ۲بامداد اخذ می گردد. تغییرات کارمزد از طریق نرم افزار اعلام می گردد.

معاملات روزانه از ساعت ۰۲:۳۰ بامداد تا فردا ۰۱:۳۰ انجام میشود. معاملات در روز شنبه و یک شنبه تعطیل است.

هر ثبت سفارش فقط ۳۰ ثانیه اعتباردارد و در صورتیکه توسط طرف مقابل گرفته نشود باطل میشود که البته تمامی این موارد در سیستم گروه معاملاتی هوشمند میباشد.

تمام معاملاتی که انجام میشود بصورت قطعی است و قابل باطل شدن نیستند.

جهت‌ ثبت سفارش خرید یا فروش در نرم افزار و گروه معاملاتی راهنمایی به شما داده خواهد شد.

پرداخت ها : هر پنج شنبه از ساعت ۱۲ظهر تا جمعه ساعت ۱۲ ظهر میتوانید از طریق نرم افزار حسابداری درخواست وجه دهید و تا شنبه حداکثر ساعت ۱۶ پرداخت می شود. دوستانی که وجه تضمین بالای ۵۰۰ میلیون دارند روز دوشنبه از ساعت ۶صبح الی ۱۲ ظهر نیز میتوانند درخواست وجه دهند.که واریز ان حداکثر تا ساعت ۱۶ روز سه شنبه میباشد.

درخواست وجه روزانه : با همکاری شرکت پرداختی آی دی پی شما میتوانید هر شب ساعت ۲۴ الی ۱ بامداد به مدت یک ساعت درخواست وجه خود را در نرم افزار حسابداری ثبت نمایید, لازم بذکر است این درخواست وجه شامل یک درصد کارمزد از کل مبلغ درخواستی میباشد که از شما کسر میگردد.

سیستم کال مارجین وجود دارد به این صورت که هر معامله گر به مقدار وجه تضمینش می تواند روی نگهداری طلا خود بماند و در حالتی که ضررش زیاد شود سیستم قبل از به صفر رسیدن وجه تضمین فاکتور را حراج می کند.

امکان تحویل و یا دریافت طلای فیزیکی نقدی شما در کل کشور میباشد.

بسیار مهم : گروه معاملاتی انس آرون چنانچه گروه انس با بیش از ۱۵ دلار نوسان از کلوز شب قبل شروع به کار کند. مجموعه اختیار دارد با توجه به وجه تضمین معامله گران با قیمت کلوز شب یا قیمتی که بتواند جوابگو سود و زیان معامله گران باشد ابتدا سررسید را بزند و بعد از آن معاملات آغاز شوند. لازم به ذکر مجموعه تا زمانی که بتواند جوابگو سود معامله گران باشد از زدن سررسید خارج از زمان خودش پرهیز می کند و معاملات به روند عادی خود ادامه می دهند.

1اونس چیست؟

اونس (ounce) یا در نوشتار رایج، انس، از واحدهای جرم و مخفف OZ است. اونس واحد اندازه­‌گیری وزن است که در دستگاه­های گوناگون مقدار آن متفاوت است و در مورد طلا و فلزات گرانبها کاربرد زیادی دارد. در میان سرمایه­‌گذاران بازار طلا معنی اونس با طلا عجین شده و به طور خلاصه به هر واحد انس طلا صرفاً اونس (انس) می­‌گویند.

معاملات اونس جهانی طلا عمدتاً در بازار فارکس انجام می­‌شود و مورد اقبال بسیاری از معامله­‌گران است. نحوه معامله اونس به صورت آنلاین همانند معاملات بورس و از طریق یک کارگزاری یا بروکر انجام می­‌شود. مجموعه معاملاتی آرون به دلیل نیاز معامله­‌گرانی که به بروکرهای خارجی دسترسی ندارند نخستین گروه اونس کشور را به عنوان نخستین گروه معاملاتی اونس در تلگرام راه‌­اندازی کرده است. از مهمترین ویژگی­‌های این گروه سررسید ماهانه و امکان انتقال وجه به ریال، واریز سود به موجودی مشتری به دلار و دریافت وجه به ریال است. به همین دلیل گروه انس آرون از استقبال بی­شماری برخوردار شده است.

برای آشنایی بیشتر با گروه معاملاتی اونس آرون در ادامه به ویژگی­‌های آن اشاره خواهد شد.

همانطور که پیش از این ذکر شد در مجموعه آرون گروه معامله آنلاین اونس طلا به صورت سررسید ماهانه مشغول فعالیت است و هر ۲۸روز یک بار شنبه ساعت ۰۱:۳۰ بامداد معاملات باز، طبق عدد انس جهانی سررسید می‌خورند.

نحوه معامله اونس طلا در گروه آرون

تمامی معاملات براساس دلار است که برای سهولت معامله گران در معاملات وجه تضمین به ریال پرداخت می­شود و توسط نرم افزار هوشمند صرافی گروه آرون به دلار تبدیل می شود و در موجودی مشتریان درج می­گردد. در زمان درخواست وجه هم معادل ریالی مقدار دلار درخواستی به حساب بانکی مشتریان واریز می گردد.

کارمزد ثبت سفارش خرید وفروش طلا معاملات انس در گروه آرون هر طرف ۱۲.۵ سنت می­باشد و حداقل وجه تضمین برای ثبت نام و ورود به گروه 30 دلار است. بنابراین معامله‌­گران اونس طلا  که توانایی پرداخت وجوه بالا را ندارند میتوانند از خدمات ویژه گروه اونس آرون استفاده نمایند.

جهت عضویت در گروه انس ابتدا باید واریز وجه تضمین صورت بگیرد و سپس نصب نرم افزار و ورود به گروه اصلی. همانند دیگر گروه های مجموعه، سیستم معاملاتی گروه اونس نیز مانند گروه­‌های آبشده مجهز به نرم افزارهای هوشمند است که ثبت سفارش اتوماتیک و همه مراحل حسابداری شامل واریز، انتقال سود و برداشت وجه از آن طریق انجام می­‌شود. مرجع قیمت‌­دهی اونس واحد است و همه معامله­‌گران بر آن اساس ثبت سفارش می­‌دهند. ساعت فعالیت گروه با ساعت کاری بازار جهانی اونس که از دوشنبه ساعت 01:30 بامداد تا شنبه ساعت 01:00 بامداد ادامه دارد هماهنگ و منطبق است.

هر واحد اونس چند گرم است؟

اونس معمولی درسیستم بین­‌المللی اوزان برابر با 400 ارزن یا یک شانزدهم پوند است که در دستگاه متریک برابر با 28.349523125 گرم می‌­شود. این واحد در ایالات متحده آمریکا بسیار متداول است. در بریتانیا با اینکه استفاده رسمی از آن پایان یافته است اما هنوز به صورت غیررسمی در این کشور استفاده می­شود.

برای اندازه‌­گیری فلزات گران­بها یعنی طلا، نقره، پلاتین، رودیم و پالادیم از اونس بین‌­المللی تروا استفاده می­‌شود که معادل 31.1034768 گرم است. این واحد برای اندازه‌­گیری یک اونس طلا به کار می­‌رود. اونس تروا یکی از یکاهای اندازه­‌گیری در روم باستان بوده که برگرفته از پول این کشور است.

همانطور که اشاره شد، واحد اونس در دستگا‌ه‌­های گوناگون همچون یکاهای انگلیسی، یکاهای سلطنتی و دستگاه یکاهای معمول ایالات متحده آمریکا و غیره وزن متفاوتی دارد. در زیر به نمونه­های دیگری از معادل اونس با گرم اشاره می­شود:

اونس ماریا ترزا که معادل 28.0668 گرم است؛ اونس اسپانیایی که معادل 28.75 گرم است، اونس متریک چینی که معادل 50 گرم است و اونس متریک هلندی که معادل 100 گرم است.

لازم به ذکر است که واحد اندازه­‌گیری دیگری تحت عنوان اونس سیال یا اونس مایع (Fluid Ounce یا fl oz) نیز وجود دارد که یکای اندازه­‌گیری گنجایش مایع است. اونس به میلی لیتر در یکاهای انگلیس معادل 28.41306249 و اونس به لیتر معادل 0.028413062 است.

اونس جهانی طلا چیست؟

قیمت جهانی طلا بر حسب اونس مبنای معاملات طلا به ویژه در بازار فارکس محسوب می­‌شود. عوامل متعددی بر قیمت جهانی اونس تأثیرگذار هستند، از جمله سیاست­‌های پولی و مالی فدرال رزرو آمریکا که با اعلام نرخ بهره ممکن است به میزان کم یا زیاد قیمت اونس طلا را دچار نوسان کند. تصمیات کمیته بازار آزاد فدرال آمریکا، رابط‌ه­ای عکس با قیمت اونس دارد. افزایش نرخ بهره فدرال موجب کاهش انس جهانی و کاهش نرخ بهره یا ثبات آن انس را به روند صعودی متمایل می‌سازد.

داده‌­های به دست آمده از شاخص­‌های مهم اقتصادی نظیر نرخ رشد تولید ناخالص داخلی، اشتغال­زایی، دستمزد، اجاره و ساخت مسکن و مانند آن که بر سیاست­های پولی فدرال رزرو تأثیرگذار است باعث جهت­‌گیری قیمت اونس می­‌شوند.

همچنین میزان عرضه و تقاضا، تورم، نوسانات ارزی و عدم قطعیت در روابط سیاسی بین­‌المللی به ویژه روابط آمریکا با دیگر کشورها، از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت اونس هستند.

از منظر عرضه و تقاضا، هرچه تقاضا برای طلا بیشتر باشد قیمت آن افزایش می­‌یابد و اگر عرضه بیش از حد صورت گیرد بهای اونس طلا دچار کاهش می­‌شود.

از آنجا که همواره طلا به عنوان یک دارایی امن جهت سرمایه‌­گذاری انتخاب می‌­شود، باید شرایطی فراهم شود که این دارایی برای سرمایه‌­گذار جذابیت داشته باشد و با کاهش قیمت مواجه نشود. تورمی که به دنبال رشد و توسعه اقتصادی به وجود آید سیاست­‌های فدرال رزرو را به سمت افزایش عرضه پول سوق می­‌دهد که این روند به افزایش قیمت اونس منجر می­‌شود.

نوسانات ارزی به ویژه دلار آمریکا نیز مؤثر بر قیمت اونس است و با یکدیگر رابطه معکوس دارند. تقویت دلار آمریکا در پی رشد اقتصادی این کشور کاهش قیمت طلا را به دنبال خواهد داشت.

عدم قطعیت در مراودات و روابط سیاسی عاملی دیگر در تغییر نرخ اونس طلا به شمار می­‌رود که می­تواند در معاملات فردایی اونس تأثیرگذار باشد. به عنوان مثال، برخی فاندهای خبری نظیر اخبار جنگ تجاری چین و آمریکا با هر بار انتشار، قیمت طلا را افزایش داد اما باید به این نکته نیز توجه که تکیه صرف بر مسائل سیاسی و اخبار پیرامون آن معیار مهمی در ارزیابی تغییر نرخ طلا محسوب نمی‌­شود بلکه می­‌تواند فضای حاکم بر بازار معاملات طلا را تغییر دهد و موجب نوسانات مقطعی شود.

نحوه محاسبه اونس طلا

برای نحوه محاسبه اونس طلا به گرم از فرمول خاصی استفاده می­شود. بنابراین در پاسخ به افرادی که می­‌پرسند اونس معادل چیست؟ می‌توان گفت یک اونس طلا برابر با 31.1034768 گرم طلا است. طلای 17 عیار معادل 705 است. هر مثقال معادل 24 نخود و برابر با 4.608 گرم است. طلای مورد استفاده در ایران برای نرخ‌­دهی طلای 17 عیار یا همان 705 است که به قیمت اعلام شده مظنه می­گویند.

 

مثقال طلا چیست؟

همانگونه که انس طلا در کشورهای اروپایی و آمریکایی بین معامله‌­گران رایج است، در ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس از واحد مثقال طلا استفاده می‌­شود. مثقال طلا را برای قیمت یک مثقال طلای 17 عیار به کار می­‌برند. برای اینکه قیمت طلا را در داخل کشور با جهان مقایسه کنیم و یک واحد یکتا را به کار ببریم، قیمت جهانی مثقال طلا را به کار می­‌بریم. مثقال طلای جهانی فقط تحت تأثیر قیمت انس و دلار است.

اما با توجه به شرایط اقتصادی داخلی و نرخ تورم قیمت مثقال طلای داخلی با مثقال طلای جهانی که تحت تأثیر اونس و دلار است گاهی اوقات متفاوت می‌­شود. به این تفاوت قیمت حباب می‌­گویند. درصورتی که قیمت مثقال طلای ایران از مثقال طلای جهانی بیشتر یا کمتر شود در بازار حباب مثبت یا منفی ایجاد می­‌شود. اگر قیمت مثقال طلای داخل از مثقال طلای جهانی بیشتر باشد اصطلاحاً به این تفاوت قیمت حباب منفی می­‌گویند. بدین معنا که قیمت طلا در ایران ارزان­تر از قیمت دیگر کشورها است و ممکن است این قیمت افزایش یابد تا تا با قیمت مثقال جهانی برابری کند. حباب مثبت برعکس عمل می‌­کند. به این صورت که قیمت طلای ایران بیشتر از طلای جهانی می‌­شود و برای برابری با قیمت جهانی ممکن است طلای ایران ارزان­تر شود. سرمایه­گذاری امن­تر در بازار طلا هنگامی است که حباب مثبت کاهش یابد و به صفر نزدیک­تر شود.

برای محاسبه قیمت مثقال طلای جهانی به ریال از فرمول زیر استفاده می­شود:

اگر بخواهیم فرمول بالا را با اعداد نشان دهیم به این صورت محاسبه می‌­شود:

از فرمول زیر نیز می‌­توان محاسبه کرد:

               

با توجه به توضیحات گفته شده و دانستن ارزش سودآوری معامله اونس طلا ، متوجه می­‌شویم که چرا سرمایه­ گذاران بازارهای مالی با یادگیری آموزش معاملات اونس به این دارایی به عنوان تجارتی پرسود روی می‌­آورند. در کنار معامله­ طلا اکنونسایت­های تحلیل اونس و گروه­های تحلیل اونس نیز فعالیت گسترده­ای دارند. تحلیل تکنیکال اونس جهانی طلا راهنمای معاملات این بازار است. مجموعه آرون نیز با آگاهی از این نیاز برای معامله‌­گران عزیز کلاس­ها و آموزش­های تحلیل تکنیکال و مدیریت سرمایه به صورت رایگان برگزار می‌­کند که معامله‌­گران بتوانند با پیش­بینی قیمت اونس بر اساس تحلیل­‌های علمی سرمایه خود را هدایت و مدیریت نمایند.

اساتید برتر حوزه تکنیکال در مجموعه آرون، با حضور در کانال تحلیل اونس در تلگرام به تحلیل اونس جهانی می­‌پردازند، همچنین با رصد اخبار لحظه­ای اونس نوسانات این بازار پرهیجان را بررسی کرده و فرمول­‌های سود بردن در بازار طلا را به معامله­‌گران عزیز آموزش می­‌دهند.

2سوالات و مشکلات

دوستان هر سوال یا مشکلی وجود داشت میتوانید به قسمت پشتیبانی نرم افزار مراجعه کنید.

(پشتیبانی در تلگرام) AronSupportbot@

به هیچ عنوان خصوصی ادمین های گروه نروید.

3حساب کاربری اکانت تلگرام

اکانت تلگرام شما باید دارای نام کاربری (USERNAME) و نام و نام خانوادگی باشد و با نام ثبت نامی گروه معاملاتی یکی باشد.

توجه : دقت فرمائید چنانچه در گروه با نام مستعار هستید نام و نام خانوادگی اکانت شما نیز باید با همان نام مستعار باشد.

هشدار : در صورت همکاری نکردن امور حسابداری انجدم نخواهد شد.

4قانون سررسید گروه

تمامی گروههای معاملاتی آبشده و انس آرون، چنانچه گروه آبشده با بیش از ۲۰ خط نوسان و گروه انس با بیش از ۱۵ دلار نوسان از کلوز شروع به کار کند. مجموعه اختیار دارد با توجه به وجه تضمین معامله گران با قیمت کلوز یا قیمتی که بتواند جوابگو سود و زیان معامله گران باشد ابتدا سررسید را بزند و بعد از آن معاملات آغاز شوند.

لازم به ذکر مجموعه تا زمانی که بتواند جوابگو سود معامله گران باشد از زدن سررسید خارج از زمان خودش پرهیز می کند و معاملات به روند عادی خود ادامه می دهند. معامله گران عزیز با توجه به این نکات در معاملات خود دقت لازم را داشته باشید و ترجیحا معاملات خودتان را روزانه مدیریت کنید.

5تایم سررسید گروه معاملاتی انس

گروه های هفتگی و ماهانه :

کلیه معاملات هر هفته روز شنبه با عدد اعلامی سررسید بازار بسته میشود. کلیه معاملات گروه های ماهانه هر ۴هفته یکبار روز شنبه با عدد سررسید بازار بسته میشوند.گروه آرون هیچ دخالتی در مشخص کردن عدد سررسید ندارد.

سررسید انس راس ساعت ۰۱:۳۰ بامداد شنبه

توجه: دوستان توجه کنید روز شنبه تا زمان سررسید تمامی نرخ ها امروزی میباشد و کلیه معاملات با سررسید بسته میشوند. پس از سررسید کلیه معاملات تا شنبه هفته بعد با نرخ فردایی معامله میشود.

6معاملات اشتباه

توجه داشته باشید که هیچ معامله اشتباهی کنسل نمی شود. مسئولیت کلیه معاملات با خود شماست. به مرجع دقت کنید.

معکوس : برای معامله اشتباه خصوصی ادمین ها نروید بلکه میتوانید به خصوصی هم مراجعه کنید و معکوس بزنید. معکوس به این نحو است که فروشنده و خریدار جایشان عوض میشود. کسی ک خریدار بوده در معکوس میشود فروشنده و فروشنده میشود خریدار روی همان مظنه ای که معامله کردید. مثل این میماند که معامله ای صورت نگرفته است.

توجه داشته باشید که معکوس تنها با رضایت خود معامله گران قابل انجام است. مجموعه آرون هیچ گونه مسئولیتی در خصوص معاملات اشتباه ندارد.

اینجا همه همکار هستید معامله باید با رضایت باشد. اگر ثبت سفارش اشتباه در گروه داده شد برکت ندهید چون سود ان معامله حلال نیست.

7قوانین تغییر اهرم ویژه انس

قوانین تغییر اهرم در گروه معاملاتی انس آرون

- تغییر اهرم یا همان اهرم به درخواست شما انجام می شود و گروه آرون بدون درخواست شما اجازه تغییر آن را ندارد.

- بعد از تایید قوانین تغییر اهرم تمامی مسولیت این تغییرات با شما است.

- نحوه تغییر اهرم در گروه انس با وجه تضمین ۱۵ دلار برای هر واحد انس امکان پذیر است ( نصف حالت عادی)

- حد ضرر در حالت جدید حداقل ۱۱.۲۵ دلار نوسان می باشد. در صورتی که در حالت قبل ۲۵.۵دلار بود.

- در صورت حراج فاکتورتان به علت فراموشی یا نا آگاهی از روش تغییر اهرم گروه آرون هیچ گونه مسولیتی در قبال حراج شما ندارد و تمامی مسولیت تغییر اهرم به عهده شما می باشد

- تغییر اهرم به صورت آنی انجام می شود به شرطی که نگهداری طلا نداشته باشید.

توجه : لازم به ذکر است بعد از تغییر اهرم هر زمان که معامله گر بخواهد میتواند از طریق نرم افزار اراد گزینه تغییر اهرم ان را به حالت عادی برگرداند.

توجه : مجموعه ی ارون هیچ توصیه ای به استفاده از این قانون ندارد.

اهرم چیست؟

اهرم نام دیگر بیعانه و وجه تضمین هست

کاهش اهرم چیست؟

به زبان عامیانه تغییر در بیعانه و وجه تضمین جهت افزایش حجم معاملات

اهرم مخصوص کدام معامله گر است؟

جهت افرادی ک از روند بازار 100% اطمینان دارند و میخواهند افزایش حجم بدهند و سود بیشتری کنند.

خطرات تغییر اهرم چیست؟

در صورت تشخیص اشتباه روند بازار به علت حجم زیاد معاملات و درصد حراج با ریسک بسیار بالا (تقریبا ‌2.5 برابر نسبت به حالت عادی) خطر به صفر رساندن موجودی معامله گر را به همراه دارد.

بسیار مهم : اگر تغییر اهرم را انجام داد و استفاده ازش نکرد آیا سیستم فرقی میکند با حالت عادی؟

بله فرق میکند در حالت عادی هر واحد انس وجه تضمینش ۳۰دلارهست و مظنه حراجی ۲۵.۵دلار هست ولی در حالت تغییر لورج وجه تضمین نصف میشود و به ۱۵ دلار می رسد ولی مظنه حراجی نصف نمیشد بله بیشتر از نصف کاهش می یابد ۱۱.۲۴ دلار می شود. در نتیجه اگر کسی ک تغییر اهرم را داده باشد و استفاده هم نکند حراجش بجای ۲۵.۵دلار می شود دوتا ۱۱.۲۵ دلار یعنی ۲۲.۵ دلار و مسلما زودتر حراج می شود حتی اگر از تغییر اهرم استفاده نکند.

توجه : اگر از اهرم استفاده کنید خطر حراج شدن فاکتورتان ۲.۵برابر بیشتر از حالت عادی هست. اگر هم تغییر اهرم انجام دهید و استفاده هم نکنید ۳دلار زودتر حراج می شوید.

آیا مجموعه گروه آرون توصیه استفاده از تغییر اهرم دارد؟

خیر به هیچ وجه توصیه نمی شود و بلکه توصیه گروه آرون بیعانه و وجه تضمین بیشتر و حجم کمتر معاملات هست چرا که باعث این می شود حد ضرر بالاتر رود و دیرتر فاکتور حراج شود. با توجه به تجربه گروه آرون تغییر اهرم ۹۰٪ مواقع باعث زیان شما عزیران می شود تا سود شما به علت نا آگاهی استفاده صحیح از این روش.

سیستم تغییر اهرم در گروه آرون وجود دارد و به درخواست شما عزیزان ایجاد شده است ولی توصیه ای به استفاده ازش ندارد. تمامی مسولیت ریسک بالای این روش با خود معامله گران هست و گروه آرون مسولیتی در قبال نا آگاهی استفاده معامله گران از این روش ندارد.

8نکات مهم فیش واریز

مهم : ارسال فیش با اپلیکیشن بانک صادرات و بانکهایی که مشابه فیش فوق را دارند ممنوع است و در سیستم ثبت نمی شوند. از اپلیکیشن ها و سایت های دیگر همانند بانک ملت استفاده نمائید

فیش بانکی حتماً باید شامل موارد زیر باشد:

 • - شماره کارت مبدا
 • - نام و شماره کارت مقصد
 • - تاریخ و زمان تراکنش
 • - مبلغ مشخص
 • - شماره پیگیری

در غیر این صورت نرم افزار فیش را ثبت نخواهد کرد.

9درخواست وجه گروه انس آرون

معامله گران عزیز مبنای معاملات در گروه انس ارز دلار می باشد.لذا برای راحتی معامله گران عزیز منوی(نرخ ارز)در نرم افزار حسابداری در نظر گرفته شده است.قبل از درخواست وجه ابتدا از منوی(نرخ ارز)نرخ دلار را دریافت نمایید.

توجه مهم : مقدار وجه درخواستی در نرم افزار برحسب دلار و واریز آن به حساب شما بر اساس قیمت خرید دلار ثبت شده هنگام درخواست وجه و به تومان می باشد.

مراحل درخواست وجه:

 • 1- ابتدا وارد نرم افزار حسابداری گروه انس شوید. (AronOZ_AccBot@)
 • 2- وارد منوی درخواست وجه شوید،مبلغ مورد نظر را به دلار در ۲مرحله بصورت عدد وحروف وارد نمایید و در اخر کلمه تایید را ارسال نمایید.
 • 3- در اخر پیام تایید و کسر از وجه تضمینتان بر حسب دلار و واریز ان مبلغ به تومان به حسابتان توسط نرم افزار اطلاع رسانی خواهد شد.

مهم : واریزی به حساب براساس نرخ خرید دلار در لحظه ثبت درخواست وجه میباشد.

مثال :

(نرخ خرید دلار : ۱۱،۳۰۰تومان) اگر میخواهید ۳۰۰دلار(۱۰واحد انس)از حسابتان برداشت نمایید.بعد از ثبت درخواست وجه ۳۰۰دلاری در نرم افزار حسابداری، بعد از تایید درخواست توسط نرم افزار،مبلغ ۳،۳۹۰،۰۰۰ تومان به حسابتان واریز میشود.

10واریز وجه گروه انس آرون

معامله گران عزیز مبنای معاملات در گروه انس ارز دلار می باشد.لذا برای راحتی معامله گران عزیز منوی(نرخ ارز)در نرم افزار حسابداری در نظر گرفته شده است.قبل از واریز وجه ابتدا از منوی(نرخ ارز)نرخ لحظه دلار را دریافت نمایید و باتوجه به نرخ فروش دلار اقدام به واریز وجه نمایید.

مراحل واریز وجه:

 • 1- ابتدا وارد نرم افزار حسابداری گروه انس شوید. (AronOZ_AccBot@)
 • 2- با انتخاب منوی نرخ ارز ،نرخ لحظه ای دلار را دریافت نمایید.
 • 3- مقدار شارژ وجه تضمین را برحسب قیمت فروش دلار محاسبه و به تومان واریز نمایید.(حتما قید شود"بابت مجموعه آرون")
 • 4- وارد منوی ثبت فیش واریزی شوید،مبلغ مورد نظر که واریز کردید را در ۲مرحله بصورت عدد وحروف به تومان وارد نمایید و عکس فیش واریز را در نرم افزار ارسال و در اخر کلمه تایید را ارسال نمایید.
 • در اخر پیام تایید واریز وجه و مبلغ شارژ وجه تضمین به دلار در نرم افزار نشان داده خواهد شد.

توجه مهم : جهت واریز وجه نرخ لحظه ای فروش دلار را در نظر بگیرید.

مثال :

(نرخ فروش دلار : ۱۱،۳۰۰ تومان) اگر میخواهید ۳۰۰دلار(۱۰واحد انس)حسابتان را شارژ نمایید باید مبلغ ۳،۳۹۰،۰۰۰تومان واریز نمایید.

11قوانین لفظ دادن

طریقه دادن لفظ صحیح

دوستان به لفظ ها دقت کنید:

لفظ فروش مساوی یا کمتر از لفظ فروش قبلی باید باشد.

لفظ خرید مساوی یا بیشتر از لفظ خرید قبلی باشد.

لفظ های پرت در جو گروه تاثیر منفی دارند و برخورد میشود.

چند نکته در مورد لفظ ها :

1- اعتبار هر لفظ در گروه ۶۰ ثانیه است. اگر یک دقیقه از لفظ قبلی گذشته باشد لفظ بعد از آن پرت محسوب نمیشود.

2- اولین لفظ بعد از مظنه به شرطی که مظنه تغییر کرده باشد لفظ پرت محسوب نمیشود.

3- برای لفظی که معامله گران میتوانند بدهند یک محدوده قیمتی در نظر گرفته شده هست؛ گروه آبشده ۳ هزار تومان محدوده قیمتی. خارج از این محدوده قادر به دادن لفظ داخل گروه نیستید.

لفظ های جناب آرون فقط جهت کارمزد جا بجایی طلا از بازار و راه اندازی گروه است و هیچ یک معامله ی شخصی نیست و اگر بعضی مواقع پایین تر یا بالاتر از بقیه ی دوستان لفظ داده میشود صرفا جهت کنترل گروه است. لطفا در این مورد خصوصی ادمین ها نروید.

تذکراتی که اعلام میشود صرفا به این دلیل نیست که بالا یا پایین بخرید یا بفروشید فقط جهت کنترل جو گروه هست. دوستانی که قصد معامله ندارند در لحظه لطفا جو رو با دادن لفظ پرت به هم نریزند.

جریمه اعضای که نحوه لفظ دادن رعایت نمیکنند :

بار اول : تذکر

بار دوم : یک ساعت محروم ازمعامله

بار سوم : یک روز محروم از معامله

توجه : در صورت رعایت نکردن سررسید حساب و اخراج برای همیشه.

12واریز و برداشت وجه

درخواست واریز و برداشت وجه

درخواست واریز و برداشت وجه تنها از طریق نرم افزار حسابداری امکان پذیر است، لطفا به خصوصی ادمین ها فیش ارسال نکنید و یا درخواست وجه ندهید.

واریز وجه

توجه داشته باشید که در ساعات رسمی حداکثر تا ۲ ساعت بعد از ثبت فیش پاسخ تایید و یا رد آن از طریق همان نرم افزار حسابداری به شما اطلاع داده می شود.

پرداخت ها : هر پنج شنبه از ساعت ۱۲ظهر تا جمعه ساعت ۱۲ ظهر میتوانید از طریق نرم افزار حسابداری درخواست وجه دهید و تا شنبه حداکثر ساعت ۱۶ پرداخت می شود. دوستانی که وجه تضمین بالای ۵۰۰ میلیون دارند روز دوشنبه از ساعت ۶صبح الی ۱۲ ظهر نیز میتوانند درخواست وجه دهند.که واریز ان حداکثر تا ساعت ۱۶ روز سه شنبه میباشد.

درخواست وجه روزانه : با همکاری شرکت پرداختی آی دی پی شما میتوانید هر شب ساعت ۲۴ الی ۱ بامداد به مدت یک ساعت درخواست وجه خود را در نرم افزار حسابداری ثبت نمایید, لازم بذکر است این درخواست وجه شامل یک درصد کارمزد از کل مبلغ درخواستی میباشد که از شما کسر میگردد.

توجه : معاملات و فاکتورهای باز شما نباید بیشتر از حجم درخواستی تان باشد و ترجیحا موقع درخواست وجه معامله باز نداشته باشید.