آکادمی آرون به عنوان یکی از بخش های بسیار مهم از مجموعه بزرگ معاملاتی آرون، با هدف و رسالت آموزش معامله‌ به معامله گران تأسیس شد. از آنجایی که آموزش، بنیادی ترین اصل یادگیری در تمام حوزه ها محسوب می شود، این تفکر در مجموعه شکل گرفت که برای افزایش دانش معامله گران بستری فراهم شود که ورود به بازارهای سرمایه و مالی بر مبنای علم و بهره گیری از اصول معامله گری و در نهایت حصول موفقیت صورت پذیرد.

آکادمی آرون رسالت خود را با تدوین و اجرای برنامه ای منسجم، حرفه ای و منظم آغاز کرد و با گذشت زمان شاهد استقبال معامله گران از این اقدام بوده است. همان گونه که قبلاً ذکر شد، از آنجایی که فرآیند انجام یک معامله نیازمند توجه معامله گر به چند نکته بسیار مهم است، آکادمی آرون فرصتی را فراهم ساخت تا تمامی نکات مدنظر برای آموزش به معامله گران عزیز را پوشش دهد. اهداف مدنظر آکادمی آرون در قالب بخش ها و برنامه های متنوع سازماندهی شده، به نحوی که آموزش نکات معامله گری، مدیریت سرمایه و تحلیل بازار در آن گنجانده شده است. در ادامه، جهت آشنایی معامله گران محترم با آموزش ها و امکانات بسیار خوب و وسیع مدرسه آرون به معرفی این اهداف و بخش ها خواهیم پرداخت.

دوره های آموزشی آکادمی آرون

آکادمی آرون با تدریس اساتید صاحب نام بازار مالی و با هدف افزایش دانش معامله‌گران محترم اتاق های مجموعه آرون و نهایتاً کسب سود از معاملات، به طور منظم در طول هفته کلاس ها و دوره های آموزشی زیر را برگزار می نماید.

آشنایی بیشتر با آکادمی آرون

دانلود اپلیکیشن و عضویت