آرون در خبرگزاری‌ها:چهار دلیل مهم سرمایه گذاری در بازار طلا

آرون در خبرگزاری‌ها:چهار دلیل مهم سرمایه گذاری در بازار طلا

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ در طول سالیان ارزش طلا نه تنها از بین نرفته بلکه چندین برابر نیز شده است. افراد با سرمایه گذاری در این بازار توانسته اند سرمایه ای که دارند را چندین برابر کنند. این فلز به دلیل کمیاب بودن، قیمت آن روز به روز در حال افزایش است. بدون شک سرمایه گذاری در این بازار یکی از جذاب ترین بازارها در جوامع امروزی به شمار می آید. در اغلب کشورها به دلیل کاهش ارزش پول، ملت ها از ترس کاهش ارزش سرمایه خود و جهت حفظ ارزش سرمایه نسبت به تورم اقدام به سرمایه گذاری می نمایند. 

بیشتر افراد در ایران نیز جهت حفظ ارزش سرمایه و به دلیل خاصیت نقد شوندگی سریع و بدون محدودیت بودن در بازار طلا مشغول به خرید و فروش هستند و سودهای کلانی نیز از این معاملات را بدست می آورند. حتی برای تعدادی از افراد این حرفه تبدیل به شغل اول شده است در این مقاله قصد داریم علت های مهم سرمایه گذاری در بازار طلا را بررسی کنیم.

چهار علت سرمایه گذاری در بازار طلا

1-سود زیاد در نگهداری بلند مدت

به راحتی می توانید قیمت طلا در سال های گذشته را مورد بررسی قرار دهید. قطعا قیمت طلا به عنوان نمونه از سال 94 تا 99 چندین برابر شده است حفظ و نگهداری طلا در دراز مدت سود بسیار عالی را با توجه به ارز

ش روز سرمایه به سرمایه گذار عاید می سازد.

-2نقد شوندگی بالا

طلا به دلیل کم پیدا و با ارزش بودن همیشه در بازار مورد توجه قرار گرفته و خرید می شود. معامله گران این بازار هر زمانی که نیاز به سرمایه نقد داشته باشند به راحتی بدون دغدغه خریدار، آن را تبدیل به پول می کنند.

3-حفظ ارزش سرمایه بر حسب تورم ها
در کشور ما چندین سال است که شاهد کاهش ارزش پول هستیم. فعالان و افراد متخصص با ارائه روش های گوناگونی در تلاش هستند از این امر جلوگیری نمایند. البته اگر تورم نیز همواره در تلاش فتح قله های جدید باشد، قیمت سهام و کالاها را نیز با خود به بالا می کشد. افراد همیشه در تلاش هستند که راهی برای جلوگیری از کاهش ارزش سرمایه خود پیدا کنند تا همسان با شرایط کشور این راه را سیر کنند.

در کشور ما در سال های اخیری که شاهد تورم هستیم به وفور قابل مشاهده است که قیمت سهام ها و بخش های سرمایه گذاری نیز شاهد افزایش قیمت هستند بنابراین طلا هم جز بخش سرمایه گذاری محسوب می شود و قیمت آن در طی 10 سال اخیر قابل مقایسه بوده که افزایش چشمگیری داشته است. قطعا می توان از این بخش برای حفظ ارزش سرمایه در کنار تورم یاد کرد.

-4تاثیرات قیمت طلای جهانی

همیشه با توجه اتفاقات، بحران ها و تصمیم های سیاسی در جهان، فلزات نیز دچار نوسان می شوند. اگر قیمت این فلز گران بها در اثر شرایط ذکر شده دچار نوسان شده و بازار جهانی طلا کاهشی یا افزایشی باشد ، در زمان اندک تاثیرش را روی قیمت طلای داخلی نیز می گذارد. سرمایه گذاران همواره از این تاثیرات برای کسب سود استفاده می کنند.

نکته:

اگر قصد شما سرمایه گذاری بی دردسر و با هدف سود و خیالی آسوده است می توانید روی شمش طلای آرون سرمایه گذاری کنید و هر زمانی که تمایل داشته باشید نسبت به فروش آن حتی به خود مجموعه با قیمت روز اقدام کنید.

علائم مهم روی اولین شمش طلای ایرانی

مجموعه آرون در سایزهای متفاوتی برای اولین بار در ایران به تولید شمش طلا می پردازد و روز به روز قصد دارد سایزهای مختلف و استاندارد را تولید و روانه بازار نماید. همه این طلاها دارای شناسنامه برای رهگیری هستند. البته بخشی از این مطالب بر روی شمش حک شده است که در این مقاله به مفهوم آن ها می پردازیم.

اسم شرکت سازنده در زمان ساخت روی آن حک می شود تا خریدار بتواند در زمان بروز هرگونه مشکل پیگیری لازم را انجام دهد. کارخانه سازنده نشان از اعتبار و ارزش آن است. وزن باید به صورت دقیق روی شمش حک شده باشد تا در صورتی که شمش را روی ترازوی مخصوص خود وزن کنید باید دقیقا همان عددی را نشان دهد که روی آن حک شده است. کارخانه سازنده شمش های 18 عیار را با درجه خلوص 750 بر روی شمش ها حک می کند. سال ساخت، نشان از سال تولید آن بوده و منظور از عدد T1664 کد مجوز ارائه شده توسط اتحادیه طلا و جواهرات کشور است.

خرید آنی شمش طلای آرون

اگر تمایل دارید به صورت پیش پرداخت یا بدون نیاز به پیش پرداخت شمش بخرید، با توجه به وجود  نمایندگی‌های آرون  در سطح کشور، می توانید اقدام کنید و همچنین از فروشگاه مرکزی به آدرس “میدان تجریش- خیابان سعد آباد- مجتمع تجاری ارگ طبقه دوم پلاک 437” آماده خدمات رسانی به سرمایه گذاران محترم است.

تاریخ

20 ارديبهشت 1399 - 31 ارديبهشت 1399

اطلاعات بیشتر

درباره آرون
درباره آرون
بارکد QR

دیدگاه ها بسته شده است

آشنایی با اپلیکیشن آرون