مجموعه بزرگ آرون با نام ثبت شده «آرون دریک رخشان» از پیشگامان و مبتکران حوزه طلا در کشور می باشد که توانمندی های خود را در سطوح معاملاتی و تولید، عرضه نموده و توانسته با تأسیس دفاتر فعال در تهران، لندن و استانبول و همچنین ایجاد شعبه هایی در سراسر کشور خدمات خود را ارائه نماید.
مهمترین هدف مجموعه آرون در حوزه معاملاتی، جذب نیروهای مستعد و فراهم سازی بستری جهت اشتغال آسان بوده و همواره تفکر کارآفرینی را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.
مجموعه آرون با پویایی فوق العاده خود، در حوزه تولید نیز عملکردی درخشان داشته است. از افتخارات مجموعه آرون، تولید شمش طلا با بهره مندی از فناوری های داخلی در بالاترین کیفیت و عرضه آن به علاقه مندان بوده است.
مجموعه بزرگ آرون با حضور در نمایشگاه های داخلی و بین المللی طلا و جواهر، آماده ارائه خدمات و دستاوردهای خود به علاقه مندان است. علاقه مندان می توانند بخشی از فعالیت ها و حضور مجموعه آرون در نمایشگاه های طلا و جواهر را از طریق تصاویر زیر دنبال نمایند.

نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر

مجموعه بزرگ آرون به عنوان اولین شرکت تولید کننده شمش ایرانی با فناوری داخل کشور، در نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تهران حضور دارد.
هر روز ساعت ۱۵ در غرفه مجموعه بزرگ آرون قرعه کشی برگزار میشود که از جوایز این قرعه کشی گوشی‌ های آیفون 11 است.
- زمان : روزهای ۲۳ الی ۲۶ بهمن ماه
- مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در بزرگراه چمران، سالن ۸ و ۹ غرفه ۱۷